O firmie

DEWIZA Kancelaria Prawa Finansowego Sp. z o.o. (Dewiza KPF) została utworzona jako kontynuacja działalności gospodarczej osoby fizycznej w zakresie rachunkowości i podatków, prowadzonej od roku 1998 w Gliwicach. W ramach działalności Spółki oferujemy kompleksowe wsparcie w biznesie, pełniąc rolę indywidualnego doradcy biznesowego (j.włoski: commercialista).

 

Jesteśmy Kancelarią działającą interdyscyplinarnie której zadaniem jest wsparcie przedsiębiorcy na każdym etapie. Staramy się odpowiadać na pytania i wskazywać możliwe rozwiązania problemów na pograniczu finansów, rachunkowości, podatków i szeroko rozumianego prawa gospodarczego. Aktywnie korzystamy z doświadczenia i wiedzy sprawdzonych ekspertów, specjalistów wolnych zawodów tj. radca prawny, certyfikowany księgowy, biegły rewident, doradca podatkowy, notariusz, doradca inwestycyjny oraz specjaliści ds. BHP i ZUS, z którymi współpracujemy od lat z wieloma sukcesami.

Skupiamy skutecznych praktyków w celu zbudowania płaszczyzny do efektywnej współpracy między przedsiębiorcami (beznesem) a ekspertami różnych dziedzin, Fundamentem Kancelarii DEWIZA jest Biuro Rachunkowe prowadzone bezpośrednio przez właściciela Spółki wspólnie z biegłym rewidentem.

 

Klientom obsługiwanym przez Biuro Rachunkowe DEWIZA, którzy skorzystają z usługi któregokolwiek z polecanych przez nas ekspertów, gwarantujemy - za zgodą i pełną wiedzą Klienta - płynną współpracę Biura Rachunkowego DEWIZA bezpośrednio z ekspertem. Dzięki takiemu rozwiązaniu osiągamy maksymalną efektywność pracy każdej ze stron, oszczędność czasu - dzięki fachowej i bezpośredniej odpowiedzi na pytania techniczne - i szansę na terminowe, oraz skuteczne rozwiązanie wszystkich spraw naszych klientów. Dodatkowo, staramy się odciążać Klienta z pośrednictwa w przekazywaniu danych liczbowych oraz innych informacji, ekspertowi pracującemu nad jego sprawą, przez co unikamy ryzyka zniekształcenia informacji przekazywanej między stronami. Takie działanie daje wymierne korzyści przede wszystkim w trakcie kontrolach organów zewnętrznych.

 

Klientom Kancelarii DEWIZA życzymy sukcesów w biznesie, a wszystkich przedsiębiorców poszukujących wsparcia rachunkowo-podatkowo-prawnego, którzy jeszcze nie są naszymi klientami, zapraszamy do kontaktu z biurem Dewiza KPF (zakładka 'Kontakt') w celu umówienia spotkania, w trakcie którego zrozumiemy Państwa potrzeby biznesowe i przedstawimy indywidualnie dopasowaną ofertę, w tym kompleksową obejmującą wsparcie ekspertów różnych dziedzin.

 

Poprzez profilowaną stronę internetową oferujemy Państwu dostęp do produktów finansowych (tj. lokaty, konta, ubezpieczenia, leasing, karty kredytowe, kredyty na działalność gospodarczą i inne) wielu popularnych instytucji. Oferta portalu finansowego znajduje się tutaj: Portal finansowy 1 

 

Naszą domeną jest rzetelne i uczciwe wsparcie Klienta w jego biznesie, przy zachowaniu należytej staranności oraz tajemnicy zawodowej.