Doradztwo prawne

Współpracujemy z kancelarią prawna Juris Consultis S.C. z Gliwic, skupiającą doświadczonych i skutecznych radców prawych oraz adwokatów. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie kancelarii Juris Consultus są cenione przez naszych klientów na terenie powiatu. Kancelarię reprezentuje pan Piotr Dragon - radca prawny nr KT 1702.
 
Kancelaria Radców Prawnych i Adwokata "Juris Consultus" S.C. 
ul. Aleja Korfantego 10/1 
44-100 Gliwice 
tel. 32 330-02-80 
fax: 32 230-39-51 
e-mail : kancelaria@jurisconsultus.pl
 
Współpracujemy również z innymi radcami prawnymi i adwokatami działającymi na terenie Śląska i Małopolski. 
W szczególności współpracujemy z kancelarią z Katowic specjalizującą się w doradztwie inwestycyjno-transakcyjnym dla przedsiębiorców z całego kraju, w szczególności: przekształcenia podmiotów gospodarczych i obsługa formalno-administracyjna (w tym fuzje, przejęcia, podziały lub przekształcenia spółek), audyty prawne, pomoc w znalezieniu partnera strategicznego (zarówno w celu pozyskiwania finansowania na czas określony jak i w charakterze inwestora/wspólnika do dalszego rozwoju biznesu), planownaie procesu sukcesji majątkowej oraz zarządzenia ryzykiem transakcyjnym.
 
Zachęcamy do kontaktu z Dewiza KPF w celu umówienia spotkania, w trakcie którego poznamy i omówimy Państwa potrzeby, oraz przedstawimy kompleksową ofertę możliwej współpracy. W przypadku zapytań wyłącznie prawnych zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z kancelarią Juris Consultis S.C. pod nr telefonu podanym wyżej, szczególnie klientom z Gliwic i okolic. 
 
W przypadku pozostałych klientów lub w przypadku zapytań interdyscyplinarnych, proszę kontaktować się z Kancelarią Dewiza w celu umówienia terminu spotkania z właściwymi specjalistami.